Stomatologia estetyczna to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie Pacjentów na piękny uśmiech, a co za nim idzie dobre samopoczucie, szczęście i pewność siebie. Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką. Estetyka to nauka o kryteriach piękna. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Estetyka kojarzy się nam z pięknem i równowagą. W ramach stomatologii estetycznej proponujemy Państwu m.in.:
- profesjonalne zabiegi higieniczne czyli usuwanie kamienia nazębnego i osadu,
- wybielanie zębów żywych i martwych,
- wypełnienia kompozytowe i porcelanowe: wkłady (inlay) i nakłady (onlay),
- licówki, korony i mosty.

Stomatologia estetyczna - oferta


Kiedy szczególnie dbasz o swój wygląd i zdrowie, korzystanie z usług stomatologicznych powinno być jednym z Twoich priorytetów. Licówki stomatologiczne są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem pozwalającym na poprawę kształtu zębów, ich koloru, a także zachowanie zębów przed próchnicą i nieestetycznym wyglądem. Licówki są wykonane z bardzo twardego materiału medycznego i ich zastosowanie pozwala skorygować pod kontrolą stomatologiczną naturalny kształt i kolor zębów.


Specjalistyczne narzędzia w ArtDentica


Uśmiech to podstawowe narzędzie do nawiązywania kontaktów społecznych i budowania dobrych relacji. Uśmiech towarzyszy ludziom od zawsze, daje im poczucie szczęścia i wyraża emocje. Zdrowe i piękne zęby są ważnym atrybutem zdrowia i prawidłowego funkcjonowania. To powoduje, że uśmiech jest ważnym elementem pewności siebie. Ogromne znaczenie w tym przypadku mają licówki stomatologiczne. Licówki to wykonane z porcelany lub kompozytu cienkie obudowy przykładane do powierzchni zębów. Te obramowania pozwalają na poprawę formy, kształtu, koloru lub drobnych szczegółów zgryzu. Licówki są wykonane z różnych tworzyw, w tym ceramiki, akrylu i kompozytów. Ich wybór zależy jednak od lekarza stomatologa, a także rodzaju i twardości zębów pacjenta. Niezależnie od tego, z jakiego materiału zostaną wykonane licówki, ich zadaniem jest poprawienie estetyki zębów. Mogą one usuwać szczeliny między zębami, łagodnie wygładzać kształty i kontury zębów oraz usuwać żółte i brązowe przebarwienia.


Specjalistyczne narzędzia w ArtDentica


Licówki są najtrwalszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, ponieważ są one bardzo cienkie, dzięki czemu nie wymagają skomplikowanych i skutecznych zabiegów stomatologicznych. Konieczne jest zachowanie zdrowej higieny jamy ustnej, aby zapewnić trwałość licówek w czasie i uniknąć ewentualnych problemów. Korzyści z licówek są liczne. Przede wszystkim wysoka trwałość oraz piękny uśmiech, który jest naturalnym wyrazem naszego stanu umysłowego i umiejętności wyrażania emocji.


Specjalistyczne narzędzia w ArtDentica

ArtDentica Stomatologia Zielona Góra

ArtDentica Izabela Roszkowska - Oleszek. Stomatolog w Zielonej Górze godny zaufania dla Ciebie i Twojej rodziny.

18 lat doświadczenia to zadowoleni i wyleczeni pacjenci. Kompleksowa oferta stomatologiczna w nowocześnie wyposażonym gabinecie.

Kontakt

Napisz: iroszkowska (@) gmail.com

Szybki kontakt: 609 75 74 77

ul. S. Moniuszki 18A / U-4
65-409 Zielona Góra

Social media