• Gabinet stomatologiczny ArtDentica w Zielonej Górze zapewnia opiekę dentystyczną na najwyższym poziomie. Nasza kadra zawodowa uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach, na których zapznajemy się z nowymi technologiami i osiągnięciami w różnych dziedzinach specjalizacji. Dzięki takim praktykom jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze i najnowocześniejsze sposoby leczenia zębów. Zajmujemy się ciągłym pogłębianiem wiedzy z zakresu swojej specjalizacji. Wiedzę, którą przyswoimy wykorzystujemy podczas naszej codziennej praktyki lekarskiej.

W nagłych przypadkach prosimy o telefon pod numrem: 609757477

Cerfyfikaty ArtDentica

Leczenie pod mikroskopem Zielona Góra Zaświadcza się, że lekarz dentysta Izabela Roszkowska uczestniczyła w kursie medycznym: Opracowanie kanałów ręczne i maszynowe. Praca pod mikroskopem.
Dentysta stomatolog licówki Zielona Góra Niniejszy certyfikat zaświadcza, że lekarz dentysta Izabela Roszkowska uczestniczyła w intensywnym kursie praktycznym: Licówki. Minimalna inwazja.
Ogólnopolska konferencja stomatologów Zaświadcza się, że lekarz dentysta Izabela Roszkowska była uczestnikiem IV Ogólnopolskiej Konferencji Stomatologów Praktyków: DaysFORDentis.
Uzupełnienia estetyczne w obrębie jednego zęba Niniejszym potwierdzamy uczestnictwo Izabeli Roszkowskiej w kursie medycznym: Up to Date. Uzupełnienia estetyczne w obrębie pojedynczych zębów - możliwości i ograniczenia.

Korony pełnoceramiczne certyfikat Certyfikat potwierdza uczestnictwo lek. stom. Izabeli Roszkowskiej w szkoleniu: Opracowanie zębów pod stałe uzupełnienia protetyczne. Korony metalowo-porcelanowe. Korony pełnoceramiczne.
Stomatologia trudne przypadki kliniczne Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo lek. stom. Izabeli Roszkowskiej w teoretyczno-praktycznym kursie medycznym: Praktyczne rozwiązania w trudnych przypadkach klinicznych.
Endodoncja leczenie kanałowe Zielona Góra Zaświadczenie o odbyciu przez Panią Izabelę Roszkowską kursu medycznego: Endodoncja w teorii i praktyce. Szkolenie z wykorzystaniem systemu narzędzi maszynowych GT Series X firmy Densply.
Choroba okluzyjna dentysta stomatolog Lekarz stomatolog Izabela Roszkowska-Oleszek uczestniczyła w szkoleniu: Podstawy okluzji w codziennej praktyce klinicznej i laboratoryjnej.

Endodoncja - leczenie kanałowe - dążenie do perfekcji Lek. dent. Izabela Roszkowska-Oleszek uczestniczyła w teoretyczno-praktycznym kursie medycznym pt.: Sukces w endodoncji - dążenie do perfekcji.
Odbudowa zęba trzonowego Bezpośrednie odbudowy zębów trzonowych wyzwaniem dla dentystów oraz kompozytów. Szkolenie odbyło się w Zielonej Górze 22.04.2016. Szkolenie organizowanie przez firmę Marrodent sp. z o.o.

Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek.

Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Certyfikat zaświadczający o tym, że lek. stom. Izabela Roszkowska uczestniczyła w teoretyczno-praktycznym kursie medycznym pt.: "Jednonarzędziowy system endodontyczny - nowe spojrzenie na leczenie kanałowe.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Lekarz stomatolog Izabela Roszkowska brała udział w teoretycznym kursie medycznym: Kompozyt - morze możliwości. Kompozyt w technikach bezpośrednich.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Lek. dent. Izabela Roszkowska uczestniczyła w teoretyczno-praktycznym kusie medycznym zatytułowanym: Pojedynek na narzędzia: rotacyjny system niklowo tytanowy trójnarzędziowy kontra jędnonarzędziowy. Rewolucja w praktyce.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Zaświadczenie o odbyciu kursu medycznego pt.: Ból w endodoncji (stany nagłe i pierwsza pomoc).
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Niniejszy certyfikat poświadcza, że lekarz dentysta Izabela Roszkowska uczestniczyła w kursie medycznym: Zaburzenia tkanek przyzębia wpływające na estetykę uzębienia. Przyczyny i sposoby leczenia.
Certyfikat szkoleniowy ArtDentica Izabela Roszkowska-Oleszek. Zaświadczenie o uczestnictwie w kursie medycznym zatytułowanym: Problemy śluzówkowo-dziąsłowe - diagnostyka i leczenie.

ArtDentica Stomatologia Zielona Góra

ArtDentica Izabela Roszkowska - Oleszek. Stomatolog w Zielonej Górze godny zaufania dla Ciebie i Twojej rodziny.

18 lat doświadczenia to zadowoleni i wyleczeni pacjenci. Kompleksowa oferta stomatologiczna w nowocześnie wyposażonym gabinecie.

Kontakt

Napisz: iroszkowska (@) gmail.com

Szybki kontakt: 609 75 74 77

ul. S. Moniuszki 18A / U-4
65-409 Zielona Góra

Social media