Pomysł stworzenia gabinetu dojrzewał w mojej głowie miesiącami a realizacja profesjonalnego gabinetu stomatologicznego przebiegała z dbałością o najmniejszy szczegół.

W przestronnej poczekalni możecie się Państwo zrelaksować przy dobrej lekturze. Pomieszczenie poczekalni jest jasne i nasłonecznione i oczywiście klimatyzowane.

Gabinet stomatologiczny ArtDentica jest przystosowany dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Natomiast do zaprojektowania i przygotowania wykończeń wnętrz użyte zostały materiały wysokiej klasy.

Wnętrze naszgo gabinetu jest jasne i przestronne, zapewniając tym samym komfort i swobodę personelowi jak i pacjentom. Spójny, stonowany wystrój gabinetu, z nowoczesnym sprzętem profesjonalnie przygotowany do kompleksowego leczenia naszych pacjentów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jakim problemem są miejsca parkingowe w Zielonej Górze, a szczególnie w centrum miasta. Niewątpliwym atutem naszej lokalizacji jest fakt, że bezpośrednio przy naszym gabinecie stomatologicznym znajduje się duży, bezpłatny parking.

Atuty naszego gabinetu

Personel

Nasz personel to przede wszystkim zgrany zespół ludzi z pasją i ciągłą chęcią rozwoju. Pozytywne nastawienie do życia towarzyszy nam każdego dnia a to przekłada się na przyjazną atmosferę, którą zawsze staramy się przekazać naszym pacjentom.

Empatia

Zrozumienie dla Pacjenta i rozwianie jego obaw to podstawa dobrej współpracy i komfortu dla pacjenta. Głęboko wierzymy, że między lekarzem a pacjentem musi powstać swego rodzaju więź - zaufanie - wiedza - współpraca.

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantuje najlepsze efekty leczenia. Do wypełnień Korzystamy z najlepszych materiałów i najlepszego sprzętu stomatologicznego.

Wiedza

Stawiamy na rozwój i samokształcenie. Bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach. Uczetniczymy w sympozjach ogranizowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne. Tym samym ciągle podnosimy jakość świadczonych przez nas usług.

ArtDentica Stomatologia Zielona Góra

ArtDentica Izabela Roszkowska - Oleszek. Stomatolog w Zielonej Górze godny zaufania dla Ciebie i Twojej rodziny.

17 lat doświadczenia to zadowoleni i wyleczeni pacjenci. Kompleksowa oferta stomatologiczna w nowocześnie wyposażonym gabinecie.

Kontakt

Napisz: iroszkowska (@) gmail.com

Szybki kontakt: 609 75 74 77

ul. S. Moniuszki 18A / U-4
65-409 Zielona Góra

Social media