W 2003 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Odbyłam mnóstwo szkoleń oraz uczestniczyłam w wielu konferencjach interdyscyplinarnych. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców, z którymi chodzę po górskich szlakach oraz poznaję wielkie i małe miasta świata.

Od wielu lat pracuję w powiększeniu (pod mikroskopem) i moja praktyka ukierunkowała się na leczenie kanałowe, szczególnie powtórne. Moje doświadczenie pozwoliło mi wielokrotnie uratować, praktycznie stracony ząb. Widząc radość pacjenta mamy jeszcze większą motywację do pracy.

Stomatologia to ciągły rozwój. I techniczny i osobowy, dlatego bezustannie rozwijam swoje kompetencje na szkoleniach i kursach. Pasjonuję się psychologią, stąd wiem jak pracować z osobami z dentofobią (paniczny lęk przed dentystą).

W leczeniu nie uznaję kompromisów. Do swojej pracy używamy najlepszych materiałów, które gwarantują wytrzymałość i trwałość efektów. Natomiast sprzęt stomatologiczny z jakiego korzystam w gabinecie stomatologicznym ArtDentica spełnia najnowsze wymagania techniczne, jednocześnie zapewniając komfort pacjentowi i gwarantując ergonomię i szybkość pracy personelowi.
Wielu pacjentów mogło mnie poznać w trakcie pracy w gabinetach stomatologicznych w Zielonej Górze takich jak: Nasz Dentysta oraz Denticus. Dzięki swojemy doświadczeniu i zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy udało mi się przywrócić uśmiech wielu swoim pacjentom. :)- tym najmłodszym również.
Serdecznie zapraszam więc Państwa do swojego nowego gabinetu gdzie zaufany stomatolog Zielona Góra zaopiekuje się Państwa uśmiechem.
Systematycznie rozwijamy swoją wiedzę w obszarze stomatologii.
  • Wiedza i doświadczenie to nasza silna strona. Aby leczenie stomatologiczne było na najwyższym poziomie konieczne są ciągłe szkolenia.

Pacjent z cukrzycą

Pacjent z cukrzycą powinien przystępować do zabiegów stomatologicznych w okresie dobrego wyrównania cukrzycy. Stężenie hemoglobiny glikowanej powinno wynosić około 6,5 % dla osób młodych, z krótkim wywiadem cukrzycy, poniżej 7% dla większości pacjentów, czy około 8% dla osób starszych i z powikłaniami sercowo - naczyniowymi. Warto również zwrócić uwagę na ostatnie stężenia glikemii zapisywane przez pacjenta w dzienniczku samokontroli czy aplikacjach telefonicznych. Pogorszenie glikemii u pacjenta z ogólnym dobrym wyrównaniem, tj. dobrym wynikiem HbA1c, może świadczyć o nasileniu stanu zapalnego i konieczności antybiotykoterapii.

Trendy nowoczesnej endodoncji

Powtórne leczenie endodontyczne:
– usuwanie starych past,
- usuwanie gutaperki,
- usuwanie cementów
- prezentacja własnych przypadków klinicznych

Usuwanie złamanych narzędzi:
– technika usuwania „na igłę”
– technika usuwania przy pomocy ultradźwięków
– prezentacja własnych przypadków klinicznych

Powikłania w endodoncji

opracowanie kanałów:
preflaring
tworzenie ścieżki dostępu ręcznie i maszynowo
systemy wielo- i jednopilnikowe
opracowanie części przywierzchołkowej kanału
jak radzić sobie z zagiętymi kanałami
powikłania podczas opracowywania:
perforacje,
stopnie,
złamane narzędzia,
transportacje wierzchołków

Cechy naszego gabinetu

Zespół

Zgrany zespół ludzi z pasją i ciągłą chęcią rozwoju. W naszym gabinecie panuje przyjazna atmosfera wzajemnego zrozumienia między personelem, którą to z uśmiechem przekazujemy naszym pacjentom.

Empatia

Zrozumienie dla Pacjenta i rozwianie jego obaw. Uznajemy, że między lekarzem a pacjentem musi powstać swego rodzaju więź - zaufanie - wiedza - współpraca.

Nowoczesność

Korzystanie z najnowszych osiągnięć technicznych aby leczyć jeszcze efektywniej. Nie uznajemy kompromisów. Korzystamy z najlepszych materiałów i najlepszego sprzętu stomatologicznego!

Wiedza

Ciągłe kształcenie i rozwój interdyscyplinarny naszej kadry. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania w stomatologii, nie zatrzymujemy się w miejscu. Bierzemy udział w kursach i sympozjach rozwijając i podnosząc swoje kwalifikacje.

ArtDentica Stomatologia Zielona Góra

ArtDentica Izabela Roszkowska - Oleszek. Stomatolog w Zielonej Górze godny zaufania dla Ciebie i Twojej rodziny.

18 lat doświadczenia to zadowoleni i wyleczeni pacjenci. Kompleksowa oferta stomatologiczna w nowocześnie wyposażonym gabinecie.

Kontakt

Napisz: iroszkowska (@) gmail.com

Szybki kontakt: 609 75 74 77

ul. S. Moniuszki 18A / U-4
65-409 Zielona Góra

Social media